Bestyrelse

Formand, Forlaget Sortedam, Lokalhistorisk Støttefond Østerbro:    
Anni Saxov
anni@2100lokalhistorisk.dk
22 74 92 03
Næstformand, Arrangementsudvalg, Facebookadministrator, mødesekretær:
Hanne Melsted
hanne@2100lokalhistorisk.dk
61 35 33 47
Kasserer:
Käthe Hansen
kathe@2100lokalhistorisk.dk
Redaktør, Arkivleder:
Morten Lander Andersen
morten@2100lokalhistorisk.dk
24 82 26 29
Medlem:
Kirsten Aabel
kirsten@2100lokalhistorisk.dk
20 82 02 01
Medlem, Arkivleder:
Tove Rasmussen
tove@2100lokalhistorisk.dk
39 20 10 61
Medlem:  
Jørgen Thomsen
2100lokalhistorisk@gmail.com
29 10 27 67
Suppleant:
Inge Kjær
39 18 35 54
Suppleant, digitaliseringsansvarlig,  rengøringsansvarlig:
AnnetteReitelseder
annette@2100lokalhistorisk.dk
51800744
Suppleant, it, hjemmesideredaktør, webshopadministrator:    
Peter Saxov
peter@2100lokalhistorisk.dk
20 24 26 41
Suppleant, Arrangementsudvalg,  Bookingadministration:
Aase Winther
aase@2100lokalhistorisk.dk
booking@2100lokalhistorisk.dk
40582110