Bestyrelse

Formand:    
Anni Saxov
anni@2100lokalhistorisk.dk
22 74 92 03
Næstformand og Facebookadministrator:
Hanne Melsted
hanne@22100lokalhistorisk.dk
61 35 33 47
Kasserer:  
Jørgen Thomsen
2100lokalhistorisk@gmail.com
29 10 27 67
Redaktør:
Morten Lander Andersen
morten@2100lokalhistorisk.dk
24 82 26 29
Medlem:
Kirsten Aabel
kirsten@2100lokalhistorisk.dk
20 82 02 01
Medlem og Arkivleder:
Tove Rasmussen
tove@2100lokalhistorisk.dk
39 20 10 61
Meddlem og kontakt i Guldalderinstituttet:
Nina Mohr Christoffersen
nina@2100lokalhistorisk.dk
30 61 12 74
Suppleant:
Inge Kjær
39 18 35 54
Suppleant:
AnnetteReitelseder
annette@2100lokalhistorisk.dk
51800744
Suppleant og hjemmesideredaktør:    
Peter Saxov
peter@2100lokalhistorisk.dk
20 24 26 41
Suppleant:
Rene Ahlgren-Møller
rene@2100lokalhistorisk.dk
60 91 29 66
Suppleant:
Aase Winther
aase@2100lokalhistorisk.dk
40582110